Záhradné služby

Medzi naše hlavné činnosti patria záhradné služby. Tie pokrývajú širokú škálu činností, ktoré zabezpečujú krásu a poriadok vo vašej záhrade. K týmto službám patrí kosenie záhrad, starostlivosť o stromy, kvety a trávnik, sadenie nových rastlín, ako aj celoročná údržba pozemkov, ktorá zahŕňa odstraňovanie odpadu a zachovávanie záhrady v čistom a upravenom stave. S našimi záhradnými službami dosiahnete krásnu a útulnú záhradu, ktorú si budete užívať v každom ročnom období.

Kosenie záhrad

Kosenie záhrad je základnou súčasťou starostlivosti o vašu zeleň. Naši odborníci vedia presne, kedy a ako kosiť, aby dosiahli optimálny vzhľad vašej záhrady. Správne kosenie nielen udržiava vašu trávu v krásnom stave, ale aj pomáha zabrániť rásť burine a vzniku rôznych chorôb. Dôkladné kosenie záhrad zabezpečuje, že vaša záhrada bude vyzerať čistá, upravená a pripravená na relaxáciu a oddych.

Kosenie záhrad
Starostlivosť o záhradu

Starostlivosť o stromy, kvety a trávnik

Starostlivosť o stromy, kvety a trávnik je kľúčovým prvkom udržiavania zdravej a krásnej záhrady. Takáto starostlivosť zahŕňa pravidelné orezávanie, hnojenie a kontrolu na prítomnosť chorôb, aby vaše stromy rástli a boli silné a krásne. Kvety sú šperkom každej záhrady, a preto sa staráme o ich zavlažovanie, hnojenie a odstraňovanie odkvitnutých častí. Trávnik je základným prvkom každej záhrady, a tak mu venujeme osobitnú pozornosť pri kosení, hnojení a ošetrovaní.

Výsadba nových rastlín

Výsadba nových rastlín je kľúčovým prvkom oživenia vašej záhrady. Naši skúsení pracovníci majú odborné vedomosti o tom, kedy, kde a ako najlepšie zasadiť nové rastliny, aby získali optimálne podmienky pre rast a kvitnutie. Starostlivosť o nové rastliny zahŕňa správne hnojenie, zavlažovanie a pravidelné monitorovanie, aby sa uistili, že vaše nové rastliny sa dobre zakorenia a prosperujú vo vašej záhrade. S našimi odbornými znalosťami a láskou k rastlinám si môžete byť istí, že vaša záhrada bude nádherná a plná života.

výsadba rastlín, Simplara
Údržba pozemkov

Celoročná údržba pozemkov

Celoročná údržba pozemkov je nevyhnutnou súčasťou udržiavania krásnej a funkčnej exteriérovej časti vášho domova. Naši odborníci sa starajú o vaše pozemky počas všetkých ročných období. Táto služba zahŕňa kosenie trávnika, odstraňovanie lístia, čistenie snehu a ľadu v zime a starostlivosť o zeleň v okolí počas celej sezóny. Naši odborníci pracujú s pozornosťou k detailom a zabezpečujú, že vaše pozemky budú vždy v optimálnom stave, nech už je vonku akékoľvek počasie. Vaše okolie bude krásne a upravené po celý rok.

Máte záujem o naše služby?

Zavolajte nám, alebo vyplňte náš kontaktný formulár a my sa Vám ozveme.

Zákaznícka linka

Kontaktný formulár

Máte záujem o naše služby?

Zavolajte nám, alebo vyplňte náš kontaktný formulár a my sa Vám ozveme.

Zákaznícka linka

Kontaktný formulár