Mnoho z nás si predstavuje rozľahlé záhrady so zelenými trávnikmi, rozkvitnutými záhonmi a vysokými stromami. No, nie vždy máme to šťastie disponovať takým priestorom. Pre tých z nás, ktorí sa musia zmieriť s obmedzeným záhradným priestorom sú tu niektoré záhradné nápady, ako z malého priestoru vytvoriť krásnu a funkčnú oázu. A Simplara nám môže pomôcť tento sen uskutočniť!

Vertikálne záhony: Vertikálne záhony sú skvelým spôsobom, ako využiť vertikálny priestor na pestovanie kvetov a bylín. Simplara vám môže pomôcť pri výbere vhodných rastlín a štruktúr pre tento typ záhonu.

Nádoby a kvety v kvetináčoch: Využite kvetináče a hrnce na balkóne alebo terase. Poradíme vám pri výbere vhodných rastlín a kvetináčov pre váš priestor.

Zrkadlá a optické ilúzie: Zrkadlá na záhradnej stene môžu opticky zväčšiť priestor a pridať do záhrady hĺbku. Navrhneme vám, kam umiestniť zrkadlo pre maximálny efekt.

malá záhrada, záhradné služby

Funkčný záhradný nábytok: Investujte do funkčného záhradného nábytku, ktorý má aj úložný priestor. Takto budete mať miesto na skladovanie záhradných pomôcok a zároveň pohodlné sedenie pre hostí.

Výber rastlín s rozumnou veľkosťou: Poradíme vám s výberom rastlín, ktoré nebudú rýchlo rásť a zaberať veľa miesta. Malé stromy a kríky môžu pridať záhrade štruktúru a zároveň nepresiahnu veľkosť priestoru.

Vytvorte si vlastný mini-kvetinový trh: Pestovanie vlastných bylín a zeleniny vo vnútri alebo na balkóne môže byť skvelým spôsobom, ako využiť malý priestor.

malá záhrada, záhradné služby

S našou spoločnosťou môžete aj v prípade obmedzeného priestoru vytvoriť záhradu, o ktorej ste vždy snívali. Poskytneme vám inšpiráciu a konkrétne riešenia pre vytvorenie malého raja priamo u vás doma. Aj keď máte len malý balkón alebo obmedzený dvor, naša pomoc vám pomôže pretvoriť tento priestor na miesto pokoja a krásy. Skvelé záhradné nápady a odborné vedenie, ktoré poskytujeme, vám umožnia vytvoriť si krásnu záhradu, ktorá bude plná kvetov, bylín a relaxačných kútov. Vaša malá záhrada sa tak môže stať miestom, kde si budete môcť oddýchnuť od každodenného zhonu a potešiť sa krásou prírody priamo u vás doma. Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si svoj vlastný záhradný raj.

Súvisiace články